Dažniausiai užduodami klausimai

Išsiunčiau SMS žinutę pašto ženklų pirkimui, tačiau atsakymo negavau. Ką daryti?

Jei naudojatės išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugomis ("Pildyk", "Ežys", "Labas" ir pan.), prieš siunčiant SMS žinutę, prašome įsitikinti ar telefono sąskaitoje pakanka pinigų. Žinutės siuntimas kainuoja 0,09 €. Išsiuntus žinutę iš Jūsų mobiliojo telefono sąskaitos bus bandoma nuskaičiuoti dar 0,49 € (sumoje 0,58 €). Jei šio sumos nuskaičiuoti nepavyksta - Jūs negausite SMS atsakymo su kodu, kuris būtinas norint įsigyti OHO pašto ženklų. Jei esate pasirašę sutartį su mobiliojo ryšio tiekėju arba išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio kortelėje pakanka pinigų - įsitikinkite, kad nėra apriboti išeinantieji skambučiai ir (ar) paslauga nėra užblokuota. Jei nei viena iš išvardintų priežasčių nepasitvirtino - susisiekite su mumis. Nepamirškite nurodyti tikslaus laiko ir telefono numerio, iš kurio buvo siųsta SMS žinutė.

Pamiršau slaptažodį arba nepavyksta prisijungti. Ką daryti?

Pasinaudokite slaptažodžio keitimo forma. Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstas naujas slaptažodis. Dėmesio: pasinaudojus slaptažodžio keitimo forma, senuoju slaptažodžiu prisijungti nebepavyks. Jei pakeitus slaptažodį vis tiek nepavyksta prisijungti - susisiekite su mumis.

Kaip pildyti atsakymų kuponus?

Kuponų pildymo tvarka aprašyta kiekviename OHO kryžiažodžių žurnale.

Kodėl kuponų siuntimas internetu yra mokamas?

Kuponų siuntimo apmokestinimas yra vienintelis būdas kontroliuoti kuponų pildymą. Jei kuponų siuntimas būtų nemokamas, sprendėjai juos galėtų pildyti daugybę kartų tiek savo, tiek šeimos narių ar draugų vardais. Be abejo ir esant mokamam kuponų siuntimui galima juos siųsti kelis kartus (ir taip didinti savo šansus laimėti), bet kiekvienas siuntimas kainuos. Tai yra tas pats, kas parduotuvėje pirkti daugiau nei vieną to paties kryžiažodžių žurnalo numerį ir taip bandyti didinti savo šansus. Popierinių kuponų siuntimas paštu taip pat kainuoja pinigus, taigi mokamų kuponų siuntimas internetu vidutiniškai kainuoja tiek pat arba pigiau.

Kiek kainuoja OHO pašto ženklai ir kaip jų įsigyti?

OHO pašto ženklai įsigyjami siunčiant SMS žinutę. Vienos SMS žinutės siuntimas kainuoja 0,58 €, už kuriuos gausite 5 OHO pašto ženklus (1 OHO pašto ženklas kainuoja 0,58 /5 = 0,12 €). Norint įsigyti OHO pašto ženklų, siųskite SMS žinutę numeriu 1670 su tekstu MANIJA. Netrukus SMS žinute gausite atsakymą su papildymo kodu, kurį reikės suvesti skyrelyje Pirkti OHO pašto ženklus (tik prisijungusiems vartotojams).

Kaip sužinoti ar ką nors laimėjau?

Tie, kurie atsakymų kuponą pildė internetu, bus informuoti elektroniniu paštu asmeniškai. Visų laimėtojų vardai ir pavardės skelbiamos OHO kryžiažodžių žurnaluose.

Gavau pranešimą elektroniniu paštu, kad laimėjau prizą. Kaip atsiimti laimėjimą?

Prisijunkite prie mūsų svetainės naudodami savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Viršutiniame dešiniajame kampe rasite nuorodą Mano duomenys. Įsitikinkite ar teisingai pateikti visi duomenys. Jei įvesite savo sąskaitos numerį, piniginis laimėjimas bus pervestas į Jūsų banko sąskaitą.

Dėmesio! Svetainėje nurodytas vardas ir pavardė turi sutapti su banko sąskaitos savininko duomenimis.

Jei neįvesite banko sąskaitos numerio, laimėjimas bus persiųstas pašto perlaida. Rekomenduojame laimėjimą atsiimti banko pervedimu, nes taip piniginis prizas jus pasieks daug greičiau.

Pildant kuponą padariau klaidą. Kaip ją ištaisyti?

Užpildžius kuponą ir paspaudus mygtuką "Gerai", kuponas tampa paruoštas siuntimui. Tokius kuponus galite rasti skyrelyje Mano kuponai. Kuponus, paruoštus siuntimui, dar gali pataisyti paspaudę nuorodą ar mygtuką "Redaguoti". Jei kuponą išsiųsite, jo redaguoti nebebus galima, bet bus galima pildyti dar kartą to paties žurnalo numerio kuponą.


Turite neišsiųstų kuponų