IŠRINKTAS KONKURSO "SKRISK, KUR NORI" LAIMĖTOJAS2024 m. gegužės 02 d. naudojant atsitiktinio parinkimo programą Random Picker buvo išrinktas konkurso „SKRISK, KUR NORI“ nugalėtojas.


Konkurso nugalėtojo telefono nr. +370*** *9242.

Su laimėtoju susisieksime asmeniškai. 

 

Laimėtojo išrinkimo video:

https://www.youtube.com/watch?v=c_NQtWMFF6c

 

Nugalėtojo rinkimą stebėjo: Linas Krapavickas, Rūta Bajorienė, Arūnas Gedvilas, Vaida Miliauskienė, Edita Saveiskienė.

OHO turnyro Biržuose atgarsiaiIŠRINKTAS KONKURSO "OHO 25 METAI" AUTOMOBILIO LAIMĖTOJAS2023 m. gegužės 02 d. naudojant atsitiktinio parinkimo programą buvo išrinktas konkurso „OHO 25 METAI“ automobilio laimėtojas.


Prie automobilio „Kia Ceed“ vairo sės telefono nr. +3706***2020 savininkas.

Su laimėtoju susisieksime asmeniškai. 

 

Laimėtojo išrinkimo video:

https://www.youtube.com/watch?v=8bBgUaLEaQ0

 

Nugalėtojo rinkimą stebėjo: Linas Krapavickas, Rūta Bajorienė, Arūnas Gedvilas, Vaida Miliauskienė, Marija Šuliauskienė.

 

 

 

Turnyro Kupiškyje atgarsiaiKryžiažodžių sprendimo turnyrasOHO 25-metisŠiemet „oho“ kryžiažodžiams – 25 metai. Šio jubiliejaus proga šeštadienį surengtas kryžiažodžių sprendimo turnyras, į kurį susirinko dalyviai iš visos Lietuvos. Kaune esančio viešbučio „Viktoria hotel“ konferencijų salė buvo beveik pilna, tačiau vyravo visiška tyla. 72 turnyro dalyviai susikaupę sprendė vieną užduotį po kitos. Dauguma entuziastų – jau patyrę tokių renginių dalyviai, tačiau buvo ir naujokų. Visus čia atviliojo azartas bei noras išbandyti proto jėgas ir gerai praleisti laiką.

Su bendraminčiais visada smagu pabendrauti, pasikonsultuoti, aptarti  sunkesnius iššūkius ir aktualijas. Tam laiko buvo sočiai, nes daugybei sprendėjų neprireikė skirtos pusantros valandos, per kurias reikėjo įveikti penkiolika įvairaus sudėtingumo ir tipo kryžiažodžių. Užduotys pagal sudėtingumą įvertintos skirtingais balais. Dalyviai skubėjo spręsti, nes laikas – svarbus faktorius. Turnyro taisyklėse parašyta, kad greitis suteikia pranašumo prieš tiek pat balų surinkusius varžovus. Per pertrauką, kol turnyro komisijos nariai vertino dalyvių atsakymus, visų dėmesį prikaustė iliuzionisto Manto Wizard pasirodymas. Po jo iliuzionistas pasakojo, kad pats galvosūkius sprendžia kasdien, tik kiek kitokius, nei teko turnyro dalyviams. „Labai mėgstu protines užduotis, su tuo susiduriu kiekvieną kartą kurdamas naują triuką. Mano magija yra problemų sprendimas. Turiu rasti ne tik tai, kaip paimti monetą, kad ją pavyktų pradanginti rankoje, bet ir kaip ją reikėtų apšviesti, turiu nuspręsti, ar žiūrovas turėtų stovėti, ar sėdėti, kad triukas pavyktų geriausiai, ką apsirengti, koks geriausias atstumas iki žiūrovų, sugalvoti triuko turinį – įdomią, įtraukiančią istoriją. Į bendrą paveikslą susideda daugybė elementų, kuriuos reikia apgalvoti, sujungti ir įgyvendinti“, – teigė Mantas Wizard. Pasak jo, dar vienas magiją su kryžiažodžiais siejantis dalykas – atradimo džiaugsmas, netikėtumo efektas.

Nugalėjo azartiška slaugytoja

Turnyre nugalėjo slaugytoja iš Šiaulių Aušra Sluoksnaitienė, antroji vieta atiteko Deividui Abramavičiui iš Vabalninko, trečioji – tiek pat taškų kaip ir Deividas surinkusiai Kamilei Vilimaitei. „Aš daugiau klaidų padariau“, – teigė mergina, viename ankstesnių turnyrų buvusi nepralenkiama. Ji neslėpė, kad, dalyvaudama turnyruose, visada būna nusitaikiusi į prizines vietas. A. Sluoksnaitienė, dar laukdama rezultatų, žinojo, kad nesurinks didžiausio įmanomo taškų skaičiaus, nes vienos užduoties atliko tik labai mažą dalį. „Galima sakyti, jos visai neįveikiau. Reikėjo išbraukyti žodžius, kurių buvo pateikti tik apibūdinimai. Radau tik vieną – kelioninė dėžė daiktams susidėti. Tą radau, o visų kitų, kurių buvo gal 20, na, nemačiau. Žinojau, ko ieškoti, bet tame raidžių tankumyne nemačiau reikiamų žodžių. Kitiems, su kuriais kalbėjau per pertrauką, ši užduotis buvo labai lengva“, – pasakojo nugalėtoja. Moteris kryžiažodžių turnyruose dalyvauja jau septynerius metus, o į kryžiažodžius įniko dar anksčiau. Vykdama gimdyti dukros įsimetė ne tik knygų, bet ir kryžiažodžių knygelę. Nuo tada su pasimėgavimu ir kremta įvairius galvosūkius. Šį pomėgį dalijasi su dukra, kiti namiškiai į tai žiūri atsainiau. Sėkmingas buvo jau pirmasis Aušros debiutinis turnyras Klaipėdoje – grįžo su nugalėtojos laurais. Šis jubiliejinis konkursas jai buvo ypatingas tuo, kad gyvai susitiko su seniai matytais bendraminčiais. „Atrodo, lyg su senais draugais susitikom. Apsikabinom. Tokie renginiai man – prasiblaškymas, proto mankšta, atsipalaidavimas. Kryžiažodžių sprendimas – tai naujos žinios, proto aštrumo palaikymas“, – vardijo A. Sluoksnaitienė.

Konkurso dalyvė Lina Krivulia, anksčiau ne kartą tokiuose turnyruose kopusi ant nugalėtojų pakylos, sakė, jog viską lėmė klaida paskutinėje užduotyje. Suklupo finišo tiesiojoje. „Padariau klaidą. O užduotis buvo vertinama daugiausia balų“, – apgailestavo Lina.

 „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrai jau keletą metų vyksta visoje Lietuvoje. Juos dažnai inicijuoja ir patys kryžiažodžių entuziastai. „oho“ redakcijos komercijos vadovas Audrius Murauskas skaičiavo, kad kryžiažodžių mėgėjų gretos vis auga. Vieni į turnyrus atvažiuoja komandomis, kiti – pavieniui. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti „oho“ kryžiažodžių žurnalų prenumeratomis, puodeliais ir kitomis dovanomis, o I–III vietų prizininkai – ir jubiliejinio „oho“ kryžiažodžių konkurso nugalėtojų taurėmis.

„oho“ redakcija iš viso leidžia beveik pusšimtį skirtingų pavadinimų įvairaus tipo ir sudėtingumo kryžiažodžių žurnalų.


Dienraščio „Kauno diena“ rašinys
Autorė Jurgita Šakienė

 

Nuotraukų autorius Eitvydas Kinaitis

 


Kryžiažodžių sprendimo turnyrasSveikiname OHO kryžiažodžių turnyro BEBRO konkurso dalyvių nugalėtoją! 

Sveikiname OHO kryžiažodžių turnyro BEBRO konkurso dalyvių nugalėtoją!

 

Juo tapo moksleivis, kurio „rakto“ numeris 351811-1639835522.


Su laimėtoju susisieksime asmeniškai ir įteiksime laimėtą prizą – mobilųjį telefoną iPhone 13.

Laimėtojo išrinkimo vaizdo įrašas:


https://www.youtube.com/watch?v=hPZFNIid_A0

 

 

 Nugalėtojo rinkimą stebėjo Linas Krapavickas, Audrius Murauskas, Vaida Miliauskienė.

 

"OHO" kryžiažodžių turnyras KauneKryžiažodžių turnyrasIŠRINKTAS „OHO“ AUTOMOBILIO LAIMĖTOJAS2021 m. liepos 02 d. naudojant atsitiktinio parinkimo programą Random Picker buvo išrinktas konkurso „Laimėk ir važinėk“ nugalėtojas.


Prie automobilio „Renault Clio“ vairo sės telefono nr. +370***33280 savininkas.

Su laimėtoju susisieksime asmeniškai. 

 

Laimėtojo išrinkimo video:

https://www.youtube.com/watch?v=G07xFKlsmXM

 

Nugalėtojo rinkimą stebėjo: Linas Krapavickas, Audrius Murauskas, Rūta Bajorienė, Arūnas Gedvilas, Vaida Miliauskienė, Edita Saveiskienė.

Dėmesio! Naujiena! OHO mobilioji aplikacija kuponams siųsti.OHO žurnalų prenumeratos sezonas jau prasidėjo!Turnyro Kupiškyje atgarsiaiDėmesio! Keičiasi turnyro Kupiškyje vieta!„oho“ kryžiažodžių turnyras vyks Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje (Jaunimo g. 2 Kupiškis).

 

„oho“ kryžiažodžių turnyras Kupiškyje. Kviečiame!„oho“ kryžiažodžių sprendimų šeimų turnyrai 

Gegužės 15-ąją, Tarptautinę šeimos dieną, „oho“ redakcija drauge su Kauno miesto savivaldybės Šeimos taryba ir skaitomiausiu naujienų portalu DELFI kryžiažodžiams neabejingas šeimas pakvietė turiningai  ir smagiai praleisti laiką.

Siūlėme prisijungti net prie dviejų turnyrų. Pirmą kartą Lietuvoje vykęs „oho“ kryžiažodžių sprendimo šeimų turnyras sulaukė daugiau nei 12 000 dalyvių!

Jo laimėtojams atiteko daugiau nei 300 „oho“ žurnalų prenumeratų.

Prizai laiminguosius jau pasiekė. Jeigu šįsyk nespėjote sudalyvauti, sekite naujienas: netrukus vėl startuosime.

Registracija į „oho“ kryžiažodžių sprendimo ŠEIMŲ TURNYRĄ 

 

Registruotis ČIA: https://forms.gle/QRw29qhxMGmw2nvY8

 REGISTRACIJA į turnyrą vyksta iki š. m. gegužės 15 d. 15 val.

TURNYRO PRADŽIA š. m. gegužės 15 d. 18 val.

 

 

KONKURSO TAISYKLĖS

Visi užsiregistravę į turnyrą š. m. gegužės 15 d. 18 val. į savo elektroninius paštus gaus po 25 užduotis PDF formatu. Jas galėsite atsispausdinti ir spręsti. Užduočių pakete bus ir atsakymų kuponas, kurį užpildę atsiųskite mums el. paštu info@oho.lt.

ATSAKYMŲ KUPONUS siųskite iki š. m. gegužės 15 d. 22 val.

 

PRIZAI!

NET 100 šeimų, kurios greičiausiai pateiks daugiausia teisingų atsakymų, bus apdovanotos pasirinktų „oho“ kryžiažodžių žurnalų 3 mėn. prenumeratomis. 

 

 

Turnyrą organizuoja:

Kauno miesto savivaldybės Šeimos taryba

 ir

„oho“ redakcija

 

Visus sveikiname Tarptautinės šeimos dienos proga!

 

Redakcijos darbas karantino laikotarpiuOHO kryžiažodžių redakcija per karantiną veiklos nenutraukia – darbus organizuodami nuotoliniu būdu ir toliau sklandžiai kuriame žurnalus. Visi mūsų leidiniai laiku pasieks platinimo vietas. Žurnalus galite įsigyti ir nuotoliniu būdu. Kviečiame prenumeruoti: http://www.zurnalai.lt/kategorija/kryziazodziai

Kryžiažodžių sprendimo turnyras HBH komplekse neįvyksKryžiažodžių sprendimo turnyras HBH komplekse neįvyks dėl karantino.

OHO kryžiažodžių turnyras Nemunėlio RadviliškyjeKovo 8 d. Nemunėlio Radviliškio kultūros namuose įvyko antrasis OHO kryžiažodžių turnyras. Į šį turnyrą atvyko net 20 žmonių, kurie mėgsta įvairias užduotis ir galvosūkius. Džiugu, kad šiemet atvyko žaidėjai ne tik iš gimtojo miestelio, bet ir iš Juostaviečių kaimo, Tabokinės. Juk spręsti kryžiažodžius su draugais ir bendraminčiais kur kas įdomiau nei namie.
Turnyro vedėjas Imantas Pavinkšnis priminė susirinkusiesiems kryžiažodžių sprendimo taisykles, supažindino su balų sistema. Suskambus gongui, įsijungė didžiulis, per visą sieną demonstruojamas laikrodis. Visi palinko prie užduočių lapų. Salėje tvyrojo tyla ir susikaupimas, tik girdėjosi kaip šiurena verčiami lapai.

Kryžiažodžių sprendėjams 1,5 val. netruko prabėgti. Kol buvo tikrinami užduočių atsakymų lapai, žaidėjai karštai diskutavo apie užduočių sprendimus, lygino vienas kito atsakymus. Laukiant rezultatų dalyviai buvo vaišinami kava ir sausainiais.  Visi degė nekantrumu: kas šiemet bus laimėtojas?

Ir štai atėjo ta minutė, kai paskelbiami rezultatai. I vietą laimėjo pernykštė nugalėtoja radviliškietė Rimvyda Jonikienė. II vieta atiteko viešniai iš Juostaviečių kaimo Nijolei Sabeckienei. III vieta liko Rimantui Kalpokui, atkakusiam iš Tabokinės kaimo. Smagu, kad svečiams taip sekėsi. Dovanų jie gavo OHO kryžiažodžių prenumeratą, diplomus. Kultūros namų renginių organizatorė Dalia Matusevičienė prizininkams įteikė po taurę su simboliniais prizinių vietų skaičiais, o Imantas P. visoms moterims įteikė po tulpę Kovo 8-osios proga. Renginių organizatorė Dalia M. gėlės žiedu pagerbė vyriausią dalyvę Alviną Venckūnienę.

Jei norėtumėte turnyrą organizuoti jūsų bendruomenėje, susisiekite su OHO redakcija tel. 8 37 763 203.

 

Kryžiažodžių sprendimo turnyras „Bebro“ konkurso II etapeVasario 1 d. Vilniaus universiteto Informatikos institute vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas. Į institutą atvyko daugiau nei 120 mokinių (9-12 klasių) iš Vilniaus miesto ir regiono. Konkurso II etapas vyko ir kitose aukštosiose mokyklose: Kauno technologijos, Klaipėdos, Šiaulių universitetuose, Utenos, Panevėžio kolegijose.

VU Informatikos institute susirinkę mokiniai sprendė ne tik „Bebro“ konkurso uždavinius, bet ir dalyvavo paskaitoje „Ar įmanoma perkelti žmogaus pojūčius į robotuką?“, „Oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyre. Turnyro metu mokiniai pasiskirstė komandomis, kurioms pateikta po 15 kryžiažodžių. Maksimalus balų skaičius teisingai išsprendus visus kryžiažodžius – 76 balai. Deja, nė viena komanda nesurinko maksimalaus balų skaičiaus. Turnyro I vietos laimėtojai surinko 47 taškus, II – 38 taškus, III – 35 taškus. „Bebro“ konkurso dalyviams tradiciškai įteiktos pasirinktų „Oho“ kryžiažodžių žurnalų 3 mėnesių prenumeratos, o konkurso ir turnyro nugalėtojai džiaugėsi metinėmis žurnalų prenumeratomis. Taip pat I-III vietų turnyro laimėtojams įteikti „Oho“ diplomai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sprendusiems „Oho“ kryžiažodžius.


Turnyro Kaune atgarsiai 

Kryžiažodžių sprendimo entuziastai renkasi HBH komplekse!Turnyro Kretingoje atgarsiaiKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą KauneKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą Kretingoje„oho“ kryžiažodžių turnyro Palangoje atgarsiaiIŠRINKTAS „OHO“ KONKURSO „PRIZŲ MEDIS“ LAIMĖTOJAS 

2019 m. birželio 28 d. naudojant atsitiktinio parinkimo programą buvo išrinktas konkurso „Prizų medis“ nugalėtojas. 2500 Eur atiteko telefono nr. +370 6*77*554 savininkui. Kaip buvo renkamas laimingasis, pamatysite paspaudę šią nuorodą: https://youtu.be/lTk-nBHqI2w.

 

 

Kviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą Palangoje
Turite neišsiųstų kuponų